Firmamız dış cephe camların ve kompozitlerin zamanla yağmur toz ve eksoz gazları gibi nedenlerden dolayı dış cep,helerin zamanla tamamen veya kısmen kirlenmelerine yol açmaktadır bu,tür sorunlar sıkça ve yoğunca yaşanmaktadır,
Periyodik temizliği yapılamayan dış,cephelerin zamanla yıpranmasına ve deforme olmasına olanak sağlamaktadır. ayrıca temizlik yapılırken bilinçsiz ve hiç tecrubesi olmayan kişiler ve personellerin cephelerinize verdi zarar nedeni ile cepheleriniz deforme bozulma gibi yeterince temizlenmeyen bir durumla karşılaşmanıza neden olur.
Dış cephe camların ve kompozitlerin zamanında yılda belirli bir sürelerle periyodik olarak Temizliğinin Yapılması sizlere avantaj sağlamakla birlikte sizlerin dış cephe ve camlarınızın Deforme ve bozulması ve,ya yıpranmasının önüne geçmiş, olursunuz ayrıca dış cephelerinizin temiz ve güzel bir görüntü, Sağlanmış olur.
Dış cephe cam ve kompozitlerinizin temizliğini yapacak olan personellerin bilgisi yeterince varmı Tecrübesi ne kadar sizleri doğru bilgi veriyormu. bunlara özen göstermelisiniz. Aksi taktirde sizlerin camlarınız kompozitleriniz temizlikte kullanılan bilinçsiz kimyasallar ve ürünler uygulanmasından kaynaklanan dış cephelerinizin bozulmasına deforme olmasına olanak sağlamaktadır.
Firmamız dış cephelerin durumuna ve konumuna göre vinç makaslı platform örümcek men,lift gibi iş makinalardan faydalanarak temizliğiniz yapılmaktadır bu tür makinaların kullanım alanlarının Olmaması dahilin,de ise dağcı camcı ekipler ile dış cephelerinizin temizliğini yapmaktayız.