Caddebostan Perde Yıkama

caddebostan perde yıkama , caddebostan stor perde temizliği , caddebostan tül perde yıkama , acddebostan ev temizlik hizmetleri

Stor perdeler günümüzde en çok tercih edilen perdeler arasında yer alıyor. Öncelerde genelde iş yerlerinde ve diğer umuma açık yerlerde tercih edilen stor perdeler günümüzde evlerde de dekorasyonu tamamlayan güzel bir parça olarak yer alıyor. Birçok evde spor tarzda dekorasyon yapan kişiler tarafından da tercih edildiği söylenebilir. Çünkü yapısı gereği biraz spor ve biraz da resmi bir hava katıyor ortama. Bu sebeple de evler de tercih edilmeye başlandı ancak modern olmasının yanı sıra aynı zamanda da stor perdeler kolay temizlenebilir özelliği sayesinde evlerde de en çok tercih edilen perde modeli olmaya başladı. Kolay temizleniyor ve hiç zahmet vermeden yerinden sökmeden temizlemek de mümkün. Stor perde nasıl temizlenmeli bununla ilgili bütün dikkat edilmesi gereken noktaları madde madde açıklayacağız.

Stor perde temizliği evinizde sizin yapabileceğiniz basit bir temizlik ile de yapılabilir. Elinize bir bez alıp her zaman tozunu yerinden kaldırmadan ve mekanizmasına zarar vermeden temizleyebilirsiniz. Modern olmasının yanı sıra en iyi özelliklerinden biri de budur. Kolayca evinizdeya da iş yerinizde kendiniz silebilirsiniz. Yerinden çıkartmanıza da gerek kalmaz. Bu temizliği yaparken mekanizmayı bozmamaya ve malzemenin kütük mobilya yapısına zarar erecek bir temizlik maddesi kullanmamaya özen göstermeniz yeterli olacaktır. Sadece ıslak bir bezle de silebilirsiniz. Eğer malzemenin yapısına zarar vermek istemezsiniz stor perdelerin temizliğinde sadece ıslak bir bez de yeterli olacaktır.

  1. Adım: Temizliğe başlamadan öce temizlik malzemelerinizi hazır hale getirin. Beyaz sabun ya da şampuan temizlik için iyi seçenekler olacaktır. Bir tane de havlu bez bir tane de sünger işinizi görecektir. Malzemeler hazırsa ikinci adıma geçebiliriz.
  2. Adım: Perdenizi yukarı kadar toplayın ve borusunu, ayaklarını çıkartın.
  3. Adım: perdenizin büyüklüğüne göre banyonuzda ya da balkonunuzda yer açın buraya tamamen yayılacak şekilde açın serin.
  4. Adım: Perdeyi silmek ve temizlemek için ayarladığınız ılık su ve süngeri alın. Temizleme işlemine başlayabilirsiniz.
  5. Adım: perdenizi silerken ve kirleri ovalarken çok fazla baskı oluşturmayın. Bu perdenizin yıpranmasına ve ipliklerinin kaçmasına sebep olabilir.
  6. Adım: Silme işlemini yaptıktan sonra artık havlu bez ile kurulama işlemini yapabilirsiniz.
  7. Adım: Son adımda ise perdenizi dürün ve yerine asıp açın. Bu dayede eski haline dönme zamanı daha kısa olacaktır. Kısa sürede eskisi gibi dümdüz olacak ve hızla kuruyacaktır.

Tül Perde yıkama konusunda bir türlü istediği hizmeti alamayanlar ya da evde bunu başaramayanlar için şahane fırsatları bir arada bulunduran, tüm perdeleri ışıl ışıl yapan Perde yıkama, piyasanın en uygun fiyatları sizlerin de kirlenmiş olan perde yıkama işlemlerinizi teslim almak için geliyor. Özel tül perde yıkama şampuanları kullanarak özenli bir şekilde yıkanan perdeleriz teslim edildiği anda mis kokusu ile evlerinize adeta baharı getiriyor. Perde yıkama sorunlarınızı sonsuza kadar ortadan kaldıran Perde yıkama firmamız, en gelişmiş yıkama sitemlerini kullanarak özel yıkama makinalarında hassas yıkama teknikleri eşliğinde zararsız ve kaliteli bir yıkama hizmeti sunuluyor. Uygun fiyat avantajlarından yararlanarak evinizdeki tüm tül perdeleri bedava ve hiç yorulmadan yıkatmak isterseniz sizlerde Perde yıkama firmamız ile itilişime geçebilir ve yıkanması gereken tüm perdelerinizi güvenle teslim edebilirisiniz. Her daim aradığınızda kolayca ulaşabileceğiniz perdelerinizi pırıl pırıl yıkanmış bir halde teslim alabileceğiniz Perde yıkama, varken evde eski yöntemlerle perde yıkamak için hiç uğraşmayın.